معرفی بهترین کتاب های موفقیت

کتاب های موفقیت: بهترین کتاب هایی که حتما باید خواند

کتاب های موفقیت بسیار زیادی در ایران و جهان وجود دارند. اما تعداد کتاب هایی که الهام بخش و تاثیرگذار هستند، چندان زیاد نیست. همچنین انتخاب بهترین ها از بین صدها کتاب در این زمینه با توجه به تنوع بالا کاری دشوار است. من همیشه به دنبال کتاب هایی بوده ام که بعد از اتمام کتاب، چیز ارزشمندی به دانسته ها و انگیزه ام افزوده شود. چون در دنیای پرمشغله امروزی زمانی برای خواندن تعداد بی شماری کتاب وجود ندارد.

 

معرفی بهترین کتاب های موفقیت

 

یکی از مهم ترین عادت هایی که مدت هاست در خودم پرورش داده ام عادت خواندن کتاب است. کتاب خواندن جزو چند عادت جادویی است که زندگی هر فردی را بدون شک متحول می کند.
من معمولا در هر ماه پنج جلد کتاب (یعنی کمی بیشتر از یک جلد در هفته) مطالعه می کنم. می توانید با یک ضرب و تقسیم ساده متوجه شوید که حتی با مطالعه چهار جلد در ماه چه تعداد کتابی را می توان در یک سال به اتمام رسانید.

با همین روش ساده توانستم کتاب های متنوعی را در زمینه های مختلف مطالعه کنم. در این نوشته چند تا از بهترین کتاب هایی که خودم در زمینه موفقیت مطالعه کرده ام و حتی به دیگران نیز هدیه داده ام به شما معرفی می کنم. همچنین لینک خرید این کتاب ها رو برای شما قرار دادم تا بتونید اطلاعات بیشتری در مورد کتاب کسب کنید و اگر مایل بودین خرید کنید.

مطلب مرتبط: هفت عادت جادویی برای پیشرفت در زندگی

 

 

1- بیندیشید و ثروتمند شوید

بی شک کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (think and grow rich) یکی از پرفروش ترین کتاب های موفقیت در جهان است. این کتاب بی نظیر در سال 1937 توسط ناپلئون هیل نوشته شده است.
نکته جالب این است که این کتاب، الهام بخش بسیاری از افراد موفق جهان از جمله کارآفرینان، نویسندگان، قهرمانان ورزشی، و سرمایه گذاران بزرگ جهان شده است.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

لینک خرید محصول

 

 

2- هفت عادت مردمان موثر

این کتاب توسط استفان کاوی نوشته شده است و مطمئنا یکی از تاثیرگذارترین کتاب ها در مورد رشد فردی است. استفان کاوی به بهترین شکل البته با روش های اثبات شده به بیان ویژگی های افراد موفق می پردازد.

کتاب هفت عادت مردمان موثر

لینک خرید محصول

 

 

3- اثر مرکب

اثر مرکب نام کتابی از مربی، نویسنده، و سخنران معروف جهان به نام دارن هاردی هست. این نویسنده با ارائه داستانی از زندگی خود به نقش رفتارهای کوچک در زندگی و تاثیر بسیار بزرگ آن می پردازد. این کتاب یکی از پرفروش ترین کتاب های دنیاست و در ایران هم چندین بار تجدید چاپ شده است.

این نویسنده رو من در اینستاگرام دنبال می کنم و از جملاتی که در اونجا هم به اشتراک میگذاره لذت می برم. این کتاب همواره یکی از گزینه های من برای دادن هدیه به دوستان و اطرافیانم بوده. پیشنهاد می کنم مطالعه این کتاب رو که یکی گل سرسبد کتاب های موفقیت است از دست ندید!

کتاب اثر مرکب

لینک خرید محصول

 

 

4- دوازده ستون موفقیت

داستان زندگی جیم ران (Jim Rohn) به اندازه کتاب هایش جذاب است. نویسنده ای که خود پله های موفقیت را طی کرده و تمامی حرف هایش الهام بخش است.
این نویسنده، افراد بزرگی مثل آنتونی رابینز تربیت کرده و کتاب هایش سال هاست که دایرالمعارف موفقیت شناخته می شود.

کتاب دوازده ستون موفقیت

لینک خرید محصول

 

5- راه و چاه موفقیت

مهم ترین ویژگی کتاب های سری دامیز سادگی و همه فهم بودن آنهاست. کتاب راه و چاه موفقیت نیز از این قائده مستثنی نیست و به طرز بسیار جذابی مسیر موفقیت را ترسیم می کند.
ارائه داستان های کاربردی، نکته مثبت این کتاب است.

کتاب راه و چاه موفقیت

لینک خرید محصول

 

6- 365 گام تا موفقیت

اسم این نویسنده برای خود من دنیایی از انگیزه است. تک تک کلمات این اعجوبه ی موفقیت برای من ماندگار است. فردی که از صفر مطلق شروع کرد و امروزه در کشورهای مختلف در پنج قاره جهان از رموز موفقیت خودش می گوید.
فقط یکی از سخنرانی های معروف او در دنیای اینترنت بیش از 50 میلیون بار دیده شده است.

کتاب 365 گام بلند تا موفقیت

لینک خرید محصول

 

 

7- قدرت تمرکز

خیلی از افراد در جهان جک کنفیلد را با کتاب سوپ جوجه برای روح می شناسند. بدون شک انتخاب بین کتاب های او نیز یکی از سخت ترین کارهاست.
چرا که همگی نکات آموزنده بسیاری زیادی را در خود جای داده اند. اما من تصمیم گرفتم در این نوشته، کتاب قدرت تمرکز را برای شما معرفی کنم. این کتاب پرفروش، از رازهای رسیدن به تمرکز در امور شخصی و اهمیت آن سخن می گوید.

کتاب قدرت تمرکز جک کنفیلد

لینک خرید محصول